Miry
Concertzaal
Za
16.09.17 — 14:15
European Chamber Music Academy — Boccherini Trio, Simply Quartet, Stratos Piano Quartet, Trio Metral, Quartetto Delfico
16.07.17 — 23.07
Gentsche Festspiele — Muziekfestival in KANTL en MIRY
31.05.17 — 29.06
Graduation 2017 – Muziek
Di
25.04.17 — 20:00
Mirrors — The New What Now
Zo
02.04.17 — 19:00
Don Chisciotte in Sierra Morena — Operaproject Conservatorium Gent
Zo
02.04.17 — 14:00
Don Chisciotte in Sierra Morena — Operaproject Conservatorium Gent
01.01.70
Masterclasses Raschèr Saxophone Quartet
01.01.70
Oh Vienna!
01.01.70
*** Seizoen 16/17 online! *** Tickets via www.ticketsgent.be ***
Di
25.04.17 — 12:30
Middagconcert Compositie
Di
07.03.17 — 12:30
Middagconcert Compositie
Di
14.02.17 — 12:30
Middagconcert Compositie
Do
23.03.17 — 20:00
De Weense School 2.0 — Symfonieorkest Conservatorium Gent
Za
07.01.17 — 20:00
I SAY TO YOU
10.04.17 — 22.04
International Clarinet Competition
08.05.17 — 12.05
Examens Kamermuziek
Di
06.12.16 — 13:30
Middagconcert Compositie
Zo
23.04.17 — 10:00
Opendeurdag — Conservatorium Gent
Za
01.04.17 — 19:00
Don Chisciotte in Sierra Morena — Operaproject Conservatorium Gent
Wo
22.03.17 — 20:00
De Weense School 2.0 — Harmonieorkest Conservatorium Gent
Zo
18.12.16 — 16:00
Wiener Salon — Studenten Conservatorium Gent
Za
17.12.16 — 20:00
Wiener Liederabend — Zangklassen Conservatorium Gent
Vr
16.12.16 — 20:00
Wiener Werkstätte — Kamermuziekensemble Conservatorium Gent
Do
09.03.17 — 20:00
Radetzkymars — Koor Conservatorium Gent
Do
02.03.17 — 20:00
Muziek met bovenleiding — BLATTwerk
Do
23.02.17 — 20:00
Credo in US — Slagwerkklas Conservatorium Gent
Ma
20.02.17 — 20:00
Pandora — Zangklassen Conservatorium Gent
Do
22.12.16 — 20:00
Concert — Saxofoonchoir Conservatorium Gent
Zo
20.11.16 — 11:00
De Weense School 1.0 — Saxofoonkwartetten Conservatorium Gent
Za
19.11.16 — 20:00
De Weense School 1.0 — Symfonieorkest Conservatorium Gent
Vr
18.11.16 — 20:00
De Weense School 1.0 — Blazersensembles Conservatorium Gent
Zo
28.05.17 — 16:00
Uit London con amore — Ex Tempore o.l.v. Florian Heyerick
Zo
07.05.17 — 11:00
Orkest in zakformaat — Tmesis
Do
04.05.17 — 20:00
Broeders uit het Noorden — Vineta Sareika & Amandine Savary
Do
27.04.17 — 20:00
De Weense School 4.0 — GAME
Wo
19.04.17 — 20:00
*Geannuleerd* – Een Rus in Rome — Martin Reimann, Sergei Istomin & Claire Chevallier
Di
28.03.17 — 20:00
Grote genade — Vlaams Radio Koor & Pieter Wispelwey o.l.v. Hervé Niquet
Do
16.03.17 — 20:00
Das Leiden Jesu — Ex Tempore o.l.v. Florian Heyerick
Zo
12.03.17 — 11:00
Meistersinger — Kerson Leong & Jean-Claude Vanden Eynden
Wo
08.03.17 — 20:00
ReOrient — Giusy Caruso
Vr
03.03.17 — 20:00
* Geannuleerd * – Laatromantische liederen — Hendrickje Van Kerckhove & Nicolas Callot
Do
16.02.17 — 20:00
De Weense School 3.0 — Duo Schmidinger - Neyrinck
Do
02.02.17 — 20:00
De glasharmonica: Mozart op zijn breekbaarst — il Gardellino
Wo
01.02.17 — 20:00
American heroes — Vlaams Radio Koor o.l.v. Eric Whitacre
Zo
22.01.17 — 11:00
Haydn en co. — Giulia Barbini, Federico Toffano & Francesco Corti
Vr
20.01.17 — 20:00
Mineur Majeur — Strijkkwintet docenten Conservatorium Gent
Wo
11.01.17 — 20:00
(A)typisch koper — Ole Edvard Antonsen & Belgian Brass
Wo
21.12.16 — 20:00
In the Mood for Christmas — Vlaams Radio Koor o.l.v. Nicolas André
Wo
14.12.16 — 20:00
On the musical body — GAME & P.A.R.T.S.
Zo
11.12.16 — 11:00
Eerstelingen — Arod Quartet
Do
10.11.16 — 20:00
the acquaintance GAME — GAME
Zo
30.10.16 — 11:00
Parels voor de leeuwen — Studenten International Opera Academy
Ma
17.10.16 — 20:00
Les Gosses de Tokyo — Cinéconcert
Wo
12.10.16 — 20:00
Portret van een landschap — Daan Janssens, HERMESensemble, Aton’ & Armide, Centre Henri Pousseur
Vr
30.09.16 — 20:30
Die Kunst des Saxophons — Raschèr Saxophone Quartet
01.01.70
HOORN-DRIEDAAGSE MET STEFAN DOHR
23.03.16 — 23.09 — 20:00
IN MEMORIAM LUCIEN GOETHALS — Huldeconcert, boekvoorstelling, cd-voorstelling
Za
19.03.16 — 20:00
Zangklassen Conservatorium Gent – Ange ou Démon
01.01.70
Passieconcert: Ex Tempore, Mannheimer Hofkapelle olv Florian Heyerick
Zo
13.12.15 — 23.09 — 11:00
The Busch Ensemble te gast in de reeks MIRY Zondagen.
Za
05.12.15 — 15:00
Gent viert 10 jaar Music Fund: BENEFIET met GUSO en GUHO
Za
21.11.15 — 20:00
BENEFIET ten voordele van de oorlogsvluchtelingen – Docenten Koninklijk Conservatorium slaan handen in elkaar
Za
21.11.15 — 20:00
BENEFIET ten voordele van de oorlogsvluchtelingen
01.01.70
Masterclasses Quatuor Danel in Conservatorium Gent & Pascal Moragues
Za
12.09.15
ODEGAND: Edgar Moreau & Pierre-Yves Hodique
Zo
22.02.15 — 11:00
Verstilde troost — Revue Blanche
Zo
08.03.15 — 11:00
Sacchini, Mozart, Beethoven — Quartetto Delfico
Wo
11.03.15 — 20:00
Jahreszeiten — Koor Conservatorium Gent
Do
02.04.15 — 19:00
Soundspotting
Zo
05.04.15 — 11:00
Mozart, Schumann, Scriabin — Pavel Kolesnikov
Wo
22.04.15 — 20:00
Bestiaal vs. GAME
01.01.70
Ontdek ons nieuwe seizoen 15-16!
17.07.16 — 24.07
Gentsche Festspiele
Vr
18.03.16 — 20:00
Symfonieorkest Conservatorium Gent o.l.v. Dirk Brossé — ENTR'ACTE!
Do
17.03.16 — 20:00
Harmonieorkest Conservatorium Gent o.l.v. Dirk Brossé — ENTR’ACTE!
Do
03.03.16 — 20:00
Koor Conservatorium Gent — CHORUS +
Za
27.02.16
Conservatoria Gent, Brussel, Amsterdam & Il Fondamento o.l.v. Paul Dombrecht — Vier Heuvels: Liefde in tijden van oorlog
Vr
26.02.16 — 20:00
Slagwerkklas Conservatorium Gent — Le Noir de l'Etoile
Zo
21.02.16 — 20:00
Operaproject Conservatorium Gent — L'Enfant et les Sortilèges
Za
20.02.16 — 20:00
Operaproject Conservatorium Gent — L'Enfant et les Sortilèges
Za
07.11.15 — 20:00
Symfonieorkest Conservatorium Gent o.l.v. Victorian Vanoosten — A la Française
Vr
06.11.15 — 20:00
Harmonieorkest Conservatorium Gent o.l.v. Victorien Vanoosten — A la Française
Zo
08.05.16 — 11:00
Lore Binon & Inge Spinette — Les Poètes Maudits
Wo
04.05.16 — 20:00
Lucia D’Errico & GAME — Musica Amnesia
Di
26.04.16 — 20:00
Stefan Dohr, Alessandro Moccia, Vitaly Samoshko
Zo
24.04.16 — 11:00
Federico Toffano & Francesco Corti — Venetië in Würzburg
Do
14.04.16 — 20:00
Het Collectief — Crippled Symmetry
Do
24.03.16 — 20:00
Antoine Tamestit — Bach, Ligeti
Wo
23.03.16 — 20:00
SPECTRA — In Memoriam Lucien Goethals
Do
10.03.16 — 20:00
Ex Tempore, Mannheimer Hofkapelle o.l.v. Florian Heyerick — Geboorte en Dood in Le Concert Spirituel
Zo
28.02.16 — 11:00
Elina Buksha & Christia Hudziy — Franse Vioolsonates
Vr
19.02.16 — 20:00
Vlaams Radio Koor o.l.v. Hervé Niquet — Quelle Belle Epoque
Do
11.02.16 — 20:00
Alexis Kossenko & Olga Pashchenko — La Déesse et le Berger
Wo
27.01.16 — 20:00
Ann Cnop, Sergei Istomin, Jeroen Billiet — Van Abendlied tot Cyrano
Do
21.01.16 — 20:00
De Beren Gieren & Yanna Penson — Debussy / Dub'Assy
Do
14.01.16 — 20:00
Vlaams Radio Koor o.l.v. Eric Whitacre — Eric Whitacre & Friends
Zo
13.12.15 — 11:00
The Busch Ensemble — Dvorak, Ravel
Do
03.12.15 — 20:00
Lukas Huisman — Symphonic Nocturne
Zo
29.11.15 — 11:00
Quartetto Delfico & Toshiyuki Shibata — A London Symphony
Vr
13.11.15 — 20:00
Les Voix Humaines — Folies & Foibles
Do
15.10.15 — 20:00
Jasper & Jasper — Alter Ego
Zo
11.10.15 — 11:00
Olga Pashchenko — Field, Medtner, Rachmaninov
Di
29.09.15 — 20:00
HERMESensemble — Deleuzabelli Variations3
Vr
25.09.15 — 20:30
Quatuor Danel — Beethoven & Rihm
Vr
02.10.15 — 20:00
Vlaams Radiokoor o.l.v. Hervé Niquet — De Herenclub
Di
28.04.15 — 20:00
Mendelssohn, Chopin — Pieter Wispelwey & Anthony Romaniuk
Zo
10.05.15 — 11:00
Franse strijkkwartetten — Quatuor Hermès
Do
14.05.15 — 20:00
Bach — Romina Lischka & Maude Gratton
19.07.15 — 01.01
Gentsche Festspiele
Za
16.05.15 — 20:00
Innocence — Kamerorkest Brugge
Wo
29.04.15 — 20:00
KLARINETKLANKEN — Muziekcentrum De Bijloke Gent
Do
23.04.15 — 20:00
WIENERS VERSUS POLEN — Szymanowski Quartet
15.04.15 — 23.09
2015 Ghent Clarinet Capital
Wo
01.04.15 — 20:30
The New What Now — The art of forgetting
21.03.15 — 23.09
l’Incoronazione Di Poppea — Operaproject Conservatorium Gent
16.03.15 — 23.09
Projectweek — Orkesten Conservatorium Gent
Za
28.02.15 — 20:00
Bohemia — Kamerorkest Brugge
Do
26.02.15 — 20:00
The New York Scene — Slagwerkklas Conservatorium Gent
Za
21.02.15 — 20:00
Stein(way) — Alexei Lubimov
Do
12.02.15 — 19:00
The New What Now — Music for comic book
Za
07.02.15 — 20:00
BATTAGLIAS — Ensemble Masques, Muziekcentrum De Bijloke Gent
Za
31.01.15 — 20:00
Il Pianto D’orfeo — Scherzi Musicali, Muziekcentrum De Bijloke Gent
Do
29.01.15 — 20:00
Van Bach tot Lindberg — Chen Halevi & Noam Greenberg
Ma
26.01.15 — 20:00
Sang Couleur — Zangklassen Conservatorium Gent
Zo
11.01.15 — 11:00
La Carte de Tendre — Andreas Böhlen & Thomas Leininger
Vr
16.01.15 — 20:00
1886 — Ann Cnop & Alexander Leman
Do
08.01.15 — 20:00
Schubert meet zich met beethoven — Edding Quartet en Blazers