Miry
Concertzaal
Wo
27.06.18 — 15:00
Afstudeerconcerten master na master hedendaagse muziek
Vr
13.07.18 — 20:00
Openingsconcert — Nemø Ensemble
Za
14.07.18 — 14:00
Gentse Feesten Debatten — Burgemeestersdebat: Kunnen de steden de wereld redden?
Za
14.07.18 — 11:00
Kindervoorstelling: The New What Now — Het kleine Klanktheater
Za
14.07.18 — 20:00
Gentse Vleugels — Colette Broeckaert
Zo
15.07.18 — 14:00
Gentse Feesten Debatten — Nieuw Rechts
Zo
15.07.18 — 16:00
Gentse Vleugels — Geert Callaert
Zo
15.07.18 — 17:00
Schoonzicht — Ewoud Van Eetvelde & Werend Van Den Bossche
Zo
15.07.18 — 19:00
Schoonzicht — Ewoud Van Eetvelde & Werend Van Den Bossche
Zo
15.07.18 — 20:00
Gentse Vleugels — Geoffrey Madge
Zo
15.07.18 — 20:00
Internationaal Kamermuziekfestival — Arion Trio & Timur Sergeyenia
Ma
16.07.18 — 14:00
Gentse Feesten Debatten — Als de laatste boom geveld is, eten we ons geld wel op
Ma
16.07.18 — 17:00
Schoonzicht — Sultry
Ma
16.07.18 — 19:00
Schoonzicht — Sultry
Ma
16.07.18 — 20:00
Gentse Vleugels — Michael Noble
Ma
16.07.18 — 20:00
Internationaal Kamermuziekfestival — Mikhail Bezverkhni & Timur Sergeyenia
Di
17.07.18 — 14:00
Gentse Feesten Debatten — 50 jaar na mei ’68: Een flirt met de revolutie
Di
17.07.18 — 16:00
Gentse Vleugels — Lieselotte De Vuyst
Di
17.07.18 — 17:00
Schoonzicht — Nyoh
Di
17.07.18 — 19:00
Schoonzicht — Nyoh
Di
17.07.18 — 20:00
Il Cinema Repubblica — Stille sterren
Di
17.07.18 — 20:00
Internationaal Kamermuziekfestival — Sofie Goedertier
Wo
18.07.18 — 11:00
Kindervoorstelling: The New What Now — Het kleine Klanktheater
Wo
18.07.18 — 14:00
Gentse Feesten Debatten — Eerste Gents stadsdebat
Wo
18.07.18 — 16:00
Gentse Vleugels — Bart Meynckens
Wo
18.07.18 — 17:00
Schoonzicht — Tiny Oak Orchestra
Wo
18.07.18 — 19:00
Schoonzicht — Tiny Oak Orchestra
Wo
18.07.18 — 20:00
Il Cinema Repubblica — Zeldzame parels
Wo
18.07.18 — 20:00
Internationaal Kamermuziekfestival — Dimitri Astashka en Timur Sergeyenia
Do
19.07.18 — 14:00
Gentse Feesten Debatten — 200 jaar Karl Marx
Do
19.07.18 — 16:00
Gentse Vleugels — Sára Medková
Do
19.07.18 — 17:00
Schoonzicht — Ellen Steegen
Do
19.07.18 — 19:00
Schoonzicht — Ellen Steegen
Do
19.07.18 — 20:00
Il Cinema Repubblica — Cinémachin
Do
19.07.18 — 20:00
Internationaal Kamermuziekfestival — Timur Sergeyenia
Vr
20.07.18 — 14:00
Gentse Feesten Debatten — Wat zoudt ge zonder ‘t vrouwvolk zijn?
Vr
20.07.18 — 17:00
Schoonzicht — Tommy Emmanuel Fingerstyle Guitar Tribute
Vr
20.07.18 — 19:00
Schoonzicht — Tommy Emmanuel Fingerstyle Guitar Tribute
Vr
20.07.18 — 20:00
Il Cinema Repubblica — Out with a bang
Vr
20.07.18 — 20:00
Internationaal Kamermuziekfestival — Farchod Yuldashev en Timur Sergeyenia
Za
21.07.18 — 11:00
Kindervoorstelling: The New What Now — Het kleine Klanktheater
Za
21.07.18 — 14:00
Gentse Feesten Debatten — Kritiek hebben op regeringen wordt gevaarlijker
Za
21.07.18 — 16:00
Gentse Vleugels — Ward De Vleeschhouwer
Za
21.07.18 — 17:00
Schoonzicht — RAMAN.
Za
21.07.18 — 19u
Schoonzicht — RAMAN.
Za
21.07.18 — 20:00
Gentse Vleugels — Reed Tetzloff
Za
21.07.18 — 20:00
Internationaal Kamermuziekfestival — Anne-Sophie Lemaire en Timur Sergeyenia
Zo
22.07.18 — 11:00
Kindervoorstelling: The New What Now — Het kleine Klanktheater
Zo
22.07.18 — 14:00
Gentse Feesten Debatten — Wij zijn niet het OCMW van de wereld
Zo
22.07.18 — 16:00
Gentse Vleugels — Tri au Bois
Zo
22.07.18 — 17:00
Schoonzicht — Trio Pletenitsa
Zo
22.07.18 — 19:00
Schoonzicht — Trio Pletenitsa
Zo
22.07.18 — 20:00
Gentse Vleugels — Piet Kuijken
Zo
22.07.18 — 20:00
Internationaal Kamermuziekfestival — Zeger Vandersteene en Timur Sergeyenia
ARCHIEF