Miry
Concertzaal
Za
28.10.17 — 10:30
Voix Nouvelles — Zangconcours
Zo
05.11.17 — 11:00
Progetto italiano — Vladyslava Luchenko & Christia Hudziy
Zo
12.11.17 — 17:00
Corelli gehackt — Lucie Horsch & B’Rock
Zo
12.11.17 — 10:30
The Happy Bach Festival — Festival i.s.m. B'Rock
Wo
15.11.17 — 20:00
IBERO-ITALIAANSE WEEK I — Gitaar- en Zangklas
Do
16.11.17 — 20:00
IBERO-ITALIAANSE WEEK I — Harmonieorkest van het conservatorium o.l.v. Azis Sadikovic
Vr
17.11.17 — 20:00
IBERO-ITALIAANSE WEEK I — Symfonieorkest van het conservatorium Gent o.l.v. Azis Sadikovic
Do
23.11.17 — 20:00
miry.reset — Alexandra Cárdenas
Ma
27.11.17 — 20:00
OSSESSO — Ratas del Viejo Mundo
Di
28.11.17 — 20:00
Sacrificium — Lore Binon & Imago Mundi
Zo
03.12.17 — 11:00
Barok vis-à-vis Sciarrino — Toshiyuki Shibata & Karin De Fleyt
Vr
08.12.17 — 20:00
ID.eu — The Third Guy
Wo
13.12.17 — 20:00
Game of Idiophones — GAME Kaja Farszky & Simon Florin
Ma
18.12.17 — 22.12.17 — 20:00
IBERO – ITALIAANSE WEEK II
Vr
12.01.18 — 20:00
Happy New Year I — International Opera Academy
Ma
15.01.18 — 20:00
Zuiderse dromen — Ann Cnop, Jeroen Billiet, Sergei Istomin & Luc Devos
Vr
19.01.18 — 20:00
HAPPY NEW YEAR II — Big Band Conservatorium o.l.v. Lode Mertens
Di
23.01.18 — 20:00
Kameleon op het klavier — Keiko Shichijo
Zo
04.02.18 — 11:00
Minuit blanc — Anna Pardo Canedo & Sandra Lammens
Vr
16.02.18 — 20:00
AKRATA — Daan Vandewalle & Ensemble & Piet Van Bockstal
Do
22.02.18 — 20:00
De piano in vuur en vlam — Waldo Geuns
Vr
23.02.18 — 20:00
Concert in habaneravorm — Gaby Pas-Van Riet & Yves Storms
Wo
02.03.18 — 20:00
HETZIJ VRIJ VAST, HETZIJ VAST VRIJ — Slagwerkklas Conservatorium Gent
Zo
04.03.18 — 11:00
Venezia! — Muziekkapel Koningin Elisabeth
Do
08.03.18 — 20:00
EL CANT DELS OCELLS — Koor Conservatorium Gent o.l.v. Johan Duijck
Di
13.03.18 — 20:00
Gounod gothique — Vlaams Radio Koor o.l.v. Hervé Niquet
Wo
14.03.18 — 20:00
Vrienden onder elkaar — Hendrickje Van Kerckhove & The Party
Do
22.03.18 — 23.03.18 — 20:00
IBERO- ITALIAANSE WEEK III
Di
17.04.18 — 20:00
THE SOUND OF BETTISON — BLATTwerk o.l.v. Piet Van Bockstal
Wo
18.04.18 — 20:00
I tre stadi dell’uomo — Benjamin Glorieux
Do
19.04.18 — 20:00
The Druids, Who Know, See and Hear Nothing #2 — GAME
Do
26.04.18 — 20:00
Strandjuttend op drift — SPECTRA & GAME o.l.v. Filip Rathé
Zo
29.04.18 — 01.05.18
Don Juan — DESCHONECOMPANIE
Zo
06.05.18 — 11:00
Donizetti da camera — Quartetto Delfico
Ma
28.05.18 — 20:00
Passio super Galli cantu — Vlaams Radio Koor o.l.v. Jan Schweiger
ARCHIEF