Gabi Sultana & Mirek Coutigny
—The American Contemporary Canon
Miry Klavier
€ 20 / € 15(red.) / €5 (-26)/ € 0
Vr
05.10
20:00

Gefascineerd door recent Amerikaanse repertoire, presenteren Gabi Sultana and Mirek Coutigny, beiden alumni van ons conservatorium, een programma voor pianoduo vol Stars and Stripes. Van Massachusetts (Frederic Rzewski and John Adams) over California (John Cage and David Lang) en Maryland (Philip Glass) tot New York (Morton Feldman) nemen zij ons mee op een roadtrip door vier van de Verenigde Staten. Op deze reis wordt werk van zes van de belangrijkste hedendaagse Amerikaanse componisten, intussen zes klassiekers, ontsloten in een overzicht van de hedendaagse canon.

John Cage

– Experiences No.1, voor twee piano’s (1945-1948)

Morton Feldman

– Piano Four Hands (1958)

Philip Glass

– In Again Out Again, voor twee piano’s (1967)

Frederic Rzewski

– Winnsboro Cotton Mill Blues, uit North American Ballads (1978–79)

John Adams

– Hallelujah Junction, voor twee piano’s (1996)

David Lang

– Gravity, voor piano vierhandig (2005)



EN

Fascinated by the American contemporary repertoire, Gabi Sultana and Mirek Coutigny present an all-American piano-duo programme. From Massachusetts (Frederic Rzewski and John Adams) to California (John Cage and David Lang), Maryland (Philip Glass) and New York (Morton Feldman) they take us on a roadtrip through four different States with the works of six of the most important American composers of our time.

Gabi Sultana
piano

Mirek Coutigny
piano

Miry
Concertzaal
Ma
10.06.19 — 18:00
Gasten
Cydonia Barocca
Vr
19.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Feestendebatten: Feestelijke opening en de voorstelling Vriend of vijand
Za
20.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Jan Vermeulen & Veerle Peeters — Brahms
Za
20.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Za
20.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Zo
21.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Marc Matthys — M. Matthys, F. Devreese, S. Rachmaninov, D. Brossé
Zo
21.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Tomeu Moll-Mas — C. Debussy, M. Stroppa
Zo
21.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Nathalie Van Meirvenne (fluit)
Zo
21.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Nathalie Van Meirvenne (fluit)
Zo
21.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Zo
21.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Ma
22.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Arta Konjusha — J. Cage, J.S. Bach, J. Haydn, W.A. Mozart, F. Chopin, R. Sokoli
Ma
22.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Stephane Ginsburgh — L. van Beethoven, F. Rzewski, A. Webern
Ma
22.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Elien Van Alboom (cello)
Ma
22.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Elien Van Alboom (cello)
Ma
22.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Ma
22.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Di
23.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Alexander Nazimov — W. A. Mozart, F. Liszt, S. Rachmaninov
Di
23.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Alana Pruvot (klarinet)
Di
23.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Alana Pruvot (klarinet)
Di
23.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Di
23.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Di
23.07.19 — 20:00
Festival
Il cinema Repubblica
Wo
24.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Wouter Valvekens — F. Chopin, J. Brahms
Wo
24.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Filomena Sarcuni (viool)
Wo
24.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Filomena Sarcuni (viool)
Wo
24.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Wo
24.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Wo
24.07.19 — 20:00
Festival
Il cinema Repubblica
Do
25.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Andrés Navarro García — A. Lucier, J. Cage, H. Cowell, G. Brecht, G. Maciunas, J. Tenney
Do
25.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Simon Vandenbroecke (fagot)
Do
25.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Simon Vandenbroecke (fagot)
Do
25.07.19
Festival
Il cinema Repubblica
Vr
26.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Yanna Penson & Guy Penson — A. Vivaldi, D. Buxtehude, G.F. Händel, J.C. Bach & J.S. Bach
Vr
26.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Kumiko Okutomi (altviool)
Vr
26.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Kumiko Okutomi (altviool)
Vr
26.07.19 — 20:00
Festival
Il cinema Repubblica
Za
27.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: George Tyriard — S. Gubaidulina, R. Schumann, L. van Beethoven, F. Liszt
Za
27.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Daan Vandewalle & Friedrich Gauwerky — B. A. Zimmermann, W. Rihm, A. Webern, L. van Beethoven
Za
27.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Timothy Van Ceulebroeck (gitaar)
Za
27.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Timothy Van Ceulebroeck (gitaar)
Zo
28.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Nataša Penezić — E. Satie, O. Messiaen, G. Bryars, P. Ablinger
Zo
28.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Ivo Delaere & Lukas Huisman, pianoduo Simplexity — T. Sousa, S. Rachmaninov, C. Ives, G. Crumb, M. Finnissy, G. Gershwin
Zo
28.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Tibo Schildermans (hobo)
Zo
28.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Tibo Schildermans (hobo)