GAME (Ghent Advanced Master Ensembe) & Fritz Hauser
Miry Kamermuziek
€ 20 / € 15 (red.) / €5 (-26) / € 0
Bijlokecampus Zwarte Zaal inkom KASK Pasteurlaan
Vr
03.05
21:00

Fritz Hauser is een Zwitserse percussionist en componist die graag vertrekt van eenvoudige muzikale beperkingen. In Schraffur is dat bijvoorbeeld de handeling van het krabben, terwijl Trommel mit Man de uitpuring van een trommel als uitgangspunt neemt en zo de muzikanten en luisteraars ertoe aanzet met nieuwe oren naar de bespeelde objecten te luisteren. Hauser zal tijdens een driedaagse workshop de muzikanten van GAME ertoe aanzetten om de binnenkant van hun instrument op te zoeken en als groep een uitdagend klanklandschap te creëren. De vruchten van deze verkenning worden gepresenteerd tijdens een collectief improvisatieconcert.

Ghent Advanced Master Ensemble GAME & Fritz Hauser



De voorstelling vindt plaats op de Bijlokecampus, inkom KASK Louis Pasteurlaan 2, Gent vanaf 18u30


Noriko Yakushiji
zang

Anna Sakham Jalving
viool

Clara Levy
viool

Hugo Ranilla
viool

Sinouhé Gilot
cello

Mar Sala Romagosa
fluit

Sara Mendez
saxofoon

Maria Dominguez
piano

Pablo Paz Lopez
slagwerk

Anne Zeuwts
harp

Ward Ginneberge
accordeon

Miry
Concertzaal
Za
20.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Jan Vermeulen & Veerle Peeters — Brahms
Za
20.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Za
20.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Zo
21.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Marc Matthys — M. Matthys, F. Devreese, S. Rachmaninov, D. Brossé
Zo
21.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Tomeu Moll-Mas — C. Debussy, M. Stroppa
Zo
21.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Nathalie Van Meirvenne (fluit)
Zo
21.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Nathalie Van Meirvenne (fluit)
Zo
21.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Zo
21.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Ma
22.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Arta Konjusha — J. Cage, J.S. Bach, J. Haydn, W.A. Mozart, F. Chopin, R. Sokoli
Ma
22.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Stephane Ginsburgh — L. van Beethoven, F. Rzewski, A. Webern
Ma
22.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Elien Van Alboom (cello)
Ma
22.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Elien Van Alboom (cello)
Ma
22.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Ma
22.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Di
23.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Alexander Nazimov — W. A. Mozart, F. Liszt, S. Rachmaninov
Di
23.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Alana Pruvot (klarinet)
Di
23.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Alana Pruvot (klarinet)
Di
23.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Di
23.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Di
23.07.19 — 20:00
Festival
Il cinema Repubblica
Wo
24.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Wouter Valvekens — F. Chopin, J. Brahms
Wo
24.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Filomena Sarcuni (viool)
Wo
24.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Filomena Sarcuni (viool)
Wo
24.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Wo
24.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Wo
24.07.19 — 20:00
Festival
Il cinema Repubblica
Do
25.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Andrés Navarro García — A. Lucier, J. Cage, H. Cowell, G. Brecht, G. Maciunas, J. Tenney
Do
25.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Simon Vandenbroecke (fagot)
Do
25.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Simon Vandenbroecke (fagot)
Do
25.07.19
Festival
Il cinema Repubblica
Vr
26.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Yanna Penson & Guy Penson — A. Vivaldi, D. Buxtehude, G.F. Händel, J.C. Bach & J.S. Bach
Vr
26.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Kumiko Okutomi (altviool)
Vr
26.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Kumiko Okutomi (altviool)
Vr
26.07.19 — 20:00
Festival
Il cinema Repubblica
Za
27.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: George Tyriard — S. Gubaidulina, R. Schumann, L. van Beethoven, F. Liszt
Za
27.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Daan Vandewalle & Friedrich Gauwerky — B. A. Zimmermann, W. Rihm, A. Webern, L. van Beethoven
Za
27.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Timothy Van Ceulebroeck (gitaar)
Za
27.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Timothy Van Ceulebroeck (gitaar)
Zo
28.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Nataša Penezić — E. Satie, O. Messiaen, G. Bryars, P. Ablinger
Zo
28.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Ivo Delaere & Lukas Huisman, pianoduo Simplexity — T. Sousa, S. Rachmaninov, C. Ives, G. Crumb, M. Finnissy, G. Gershwin
Zo
28.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Tibo Schildermans (hobo)
Zo
28.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Tibo Schildermans (hobo)