GAME (Ghent Advanced Master Ensemble)
Miry Kamermuziek
LOCATIE: PostX
Van Goethemstraat 33, 9820 Merelbeke
www.postx.be
Do
29.11
20:00

Eclectisch programma met werk van aanstormend compositie-talent van over de gehele wereld. In dit programma, opgebouwd rond stukken voor accordeon en harp, ontdek je samen met de leden van GAME nieuwe namen binnen de hedendaagse muziek, nieuwe speeltechnieken en kamermuziekformaties.

Christopher Trapani

– Leaving Lute (2011)

José María Sánchez-Verdú

– Dhamar (2000)

Rune Glerup

– Objets/Décalages (2008)

Jonah Haven

– Another Ditch (2018)

Carolyn Chen

– Our Glass Bodies (2016)

Jesse Broekman

– Twee Altviolen (2016)

Ricardo Eizirik

– Junkyard Piece II (2015)

Ruud Roelofsen

– Darkness Dissected (2016)



EN

The latest GAME programme centering around accordion and harp, which includes works by up-and-coming composers from all over the world.

Anna Sakham Jalving, Anne Zeuwts, Clara Levy, Hugo Ranilla de Castro, Mar Sala Romagosa, Sara Méndez Arias, Pablo Paz Lopez, Ward Ginneberge, Sinouhé Gilot, María Domínguez Pérez, Tomma Wessel, Pieter-Jan Vercammen
Muzikanten (GAME & gastmuzikanten)

.
.

Tom De Cock
artistieke leiding

Miry
Concertzaal
11.12.18 — 21.12.18
Conservatorium op Scene
Wintersounds — klasconcerten van het Conservatorium Gent
Di
15.01.19 — 20:00
Miry Lied
Juliet Fraser & Mark Knoop — A Cold Trip / Winterreise
Vr
25.01.19 — 20:00
Miry vocaal
VRK & Brussels Philharmonic Ensemble o.l.v. Ken Burton — The Gospel Train
Di
29.01.19 — 20:00
Conservatorium op Scene
BLATTWERK — Repliek op Ligeti
Do
31.01.19 — 20:00
Miry Klavier
Johan Huys, Arne Deforce & Daan Vandewalle — GROKKING IMPROVISATIONS / DE PROFUNDIS
Do
07.02.19 — 20:00
Miry Kamermuziek
SPECTRA — Feestconcert 25 jaar SPECTRA
Di
12.02.19 — 20:00
Miry Kamermuziek
St. George Quintet — Bohemia Express
Ma
18.02.19 — 20:00
Miry Kamermuziek
Ensemble A Nocte Temporis — The Dubhlinn Gardens
Wo
20.02.19 — 20:00
Miry Lied
Charlotte & Aaron Wajnberg — An die Nachtigall
Vr
22.02.19 — 20:00
Miry Klavier
Jean Claude Vanden Eynden — FUGA
Za
23.02.19 — 20:00
Miry Kamermuziek
Focus Wind Quintet — Hidden Facts
Wo
27.02.19 — 20/00
Conservatorium op Scene
Slagwerkklas van KASK & Koninklijk Conservatorium — Smack the Dutchie
Vr
01.03.19 — 20:00
Miry Kamermuziek
Lisa Jacobs & The Strings Soloists — Haydn, Suk, Dvořák, Ysaÿe &Tsjajkovski
Za
09.03.19 — 20:00
Conservatorium op Scene
Vocaal en instrumentaal ensemble KASK & Koninklijk Conservatorium o.l.v. Piet Van Bockstal — Des Knaben Wunderhorn
Do
14.03.19 — 20:00
Conservatorium op Scene
Koor & orgelstudenten van KASK & Koninklijk Conservatorium — Dvořáks mis in D majeur
Vr
15.03.19 — 20:00
Miry Kamermuziek
Ensemble Hexaméron — Symfonisch Weens Salon
Zo
17.03.19 — 20:00
Miry Klavier
Nadav Katan — Ode aan de arrangeur
Do
21.03.19 — 20:00
Conservatorium op Scene
Harmonieorkest & solisten van KASK & Koninklijk Conservatorium o.l.v. Matty Cilissen — SLAVISCH !
Zo
24.03.19 — 20:00
Miry Lied
Emma Posman & Bert De Rycke — Fauré, Debussy, Strauss, Wolf & Ullmann
Za
30.03.19 — 31.03.19
Conservatorium op Scene
Symfonieorkest en zangklas van KASK & Koninklijk Conservatorium — Operaproject 2019 : Stravinski Mavra / Le Rossignol
Do
04.04.19 — 20:00
Miry Kamermuziek
Nadar Ensemble — Marino / Steen-Andersen / Diels / van Eck & Walshe
Zo
07.04.19 — 11:00
Miry Klavier
Martijn Van Sas — Chopin & Schumann
Do
25.04.19 — 20:00
Miry Klavier
Fabian Coomans — Reich, Ligeti & Berio
Zo
28.04.19 — 18:00
Conservatorium op Scene
Studenten zangklas KASK & Koninklijk Conservatorium — American Songs
Za
28.04.19 — doorlopend
Conservatorium op Scene
Opendeurdag
Vr
03.05.19 — 19:00
Miry Kamermuziek
Nemø ensemble — SPLINTERS
Vr
03.05.19 — 21:00
Miry Kamermuziek
GAME (Ghent Advanced Master Ensembe) & Fritz Hauser
Zo
05.05.19 — 11:00
Miry Kamermuziek
Mengal Ensemble — Een Gentse hoorntraditie
Di
21.05.19 — 20:00
Conservatorium op Scene
Fulco Ottervanger & studenten KASK & Koninklijk Conservatorium — RE: Le Sacre
Zo
26.05.19 — 16:00.&.20:00
Festival
DESCHONECOMPANIE — Così