GAME (Ghent Advanced Master Ensemble)
Miry Kamermuziek
Op locatie.
Vr
07.12
20:00

Tweede eclectisch GAME-programma van dit najaar, met werk van aanstormend compositie-talent. Gebaseerd op het programma dat GAME voorstelde in PostX op 29 november in Gent, aangevuld met meer conceptueel werk van o.m. Oscar Escudero en Simon Steen Andersen. Cutting-edge kamermuziek!

Rune Glerup

– Objets/Décalages (2008)

Ricardo Eizirik

– Junkyard Piece II (2015)

Oscar Escudero

– Custom 1

Simon Steen Andersen

– Mono, Autotune Study (2014)

Jesse Broekman

– Twee Altviolen (2016)



EN

Second eclectic GAME programme this autumn, with work by up-and-coming composers, based on the programme that the Ghent Advanced Master Ensemble presented in PostX on November 29th in Ghent, complemented by more conceptual work by such artists as Oscar Escudero and Simon Steen Andersen. Cutting-edge chamber music!

LOCATIE: S.M.O.G.
Chez Walter, Van Lintstraat 43 - 45, 1070 Anderlecht
http://www.smogmusic.org/


studenten master na master hedendaagse muziek (Anna Jalving and Clara Lévy, Maria Dominguez Perez, Ward Ginneberghe, Mar Sala Romagosa, Sara Mendez, Anne Zeuwts, Elliot Harrison)

Miry
Concertzaal
Za
21.09.18 — 20:00
Miry Kamermuziek
GAME (Ghent Advanced Master Ensemble) — Scelsi, Lamb & Tenney
Vr
28.09.18 — 20:30
Miry vocaal
Paul Van Nevel & Huelgas Ensemble — Het landschap van de polyfonisten
Vr
05.10.18 — 20:00
Miry Klavier
Gabi Sultana & Mirek Coutigny — The American Contemporary Canon
Zo
07.10.18 — 11:00
Miry Solorecital
Tom De Cock — Mani
Di
16.10.18 — 19:30
Miry Solorecital
Pieter Wispelwey — Bach Suites
Do
18.10.18 — 20:00
Miry Lied
Denzil Delaere — Rondom Beethoven
Wo
24.10.18 — 20:00
Miry Kamermuziek
Trio Khaldei — Prokofiev & Sjostakovitsj
Zo
28.10.18 — 20:00
Miry Kamermuziek
Jan Michiels, Vincenzo Casale & Hiroyuki Nakajima — Calligraphies Sonores
Vr
02.11.18 — 20:00
Miry Klavier
Aglika Genova & Liuben Dimitrov — Debussy, Casella, Ravel & Stravinsky
Zo
04.11.18 — 11:00
Miry Klavier
Jan Devlieger — Een Gentenaar in het achttiende-eeuwse Londen
Do
08.11.18 — 20:00
Miry Solorecital
Raphael Vanoli — Bibrax
Vr
16.11.18 — 20:00
Conservatorium op Scene
Symfonieorkest & solisten — KASK & Koninklijk Conservatorium O.L.V. Dirk Brossé
Wo
21.11.18 — 20:00
Miry Lied
Liesbeth Devos & Jozef De Beenhouwer — Schubert, Schumann, Brahms & Mortelmans
Do
29.11.18 — 20:00
Miry Kamermuziek
GAME (Ghent Advanced Master Ensemble)
Do
29.11.18 — 20:00
Miry vocaal
VRK & Brussels Philharmonic Ensemble o.l.v. Stephen Layton, Lore Binon & Ola Gjeilo — Dreamweaver
Zo
02.12.18 — 11:00
Miry Kamermuziek
Claire Chevallier & Sergei Istomin — Tsjajkovski's variaties op een rococothema
Do
06.12.18 — 20:00
Miry Klavier
Olga Pashchenko — Slavische klavieren
Vr
07.12.18 — 20:00
Miry Kamermuziek
GAME (Ghent Advanced Master Ensemble)
Wo
12.12.18 — 20:00
Miry Lied
Elise Caluwaerts & Elenora Pertz — Schumann, Liszt & Berg
Do
20.12.18 — 20:00
Miry Kamermuziek
Tiptoe Company — Parafrasi
Zo
06.01.19 — 11:00
Miry Solorecital
Jane Hyeonjin Cho — Bach, Paganini & Ysaye
Di
15.01.19 — 20:00
Miry Lied
Juliet Fraser & Mark Knoop — A Cold Trip / Winterreise
Di
29.01.19 — 20:00
Conservatorium op Scene
BLATTWERK — Repliek op Ligeti
Do
31.01.19 — 20:00
Miry Klavier
Johan Huys, Arne Deforce & Daan Vandewalle — GROKKING IMPROVISATIONS / DE PROFUNDIS