GAME (Ghent Advanced Master Ensemble)
Miry Kamermuziek
Op locatie.
Vr
07.12
20:00

Tweede eclectisch GAME-programma van dit najaar, met werk van aanstormend compositie-talent. Gebaseerd op het programma dat GAME voorstelde in PostX op 29 november in Gent, aangevuld met meer conceptueel werk van o.m. Oscar Escudero en Simon Steen Andersen. Cutting-edge kamermuziek!

Rune Glerup

– Objets/Décalages (2008)

Ricardo Eizirik

– Junkyard Piece II (2015)

Oscar Escudero

– Custom 1

Simon Steen Andersen

– Mono, Autotune Study (2014)

Jesse Broekman

– Twee Altviolen (2016)



EN

Second eclectic GAME programme this autumn, with work by up-and-coming composers, based on the programme that the Ghent Advanced Master Ensemble presented in PostX on November 29th in Ghent, complemented by more conceptual work by such artists as Oscar Escudero and Simon Steen Andersen. Cutting-edge chamber music!

LOCATIE: S.M.O.G.
Chez Walter, Van Lintstraat 43 - 45, 1070 Anderlecht
http://www.smogmusic.org/


studenten master na master hedendaagse muziek (Anna Jalving and Clara Lévy, Maria Dominguez Perez, Ward Ginneberghe, Mar Sala Romagosa, Sara Mendez, Anne Zeuwts, Elliot Harrison)

Miry
Concertzaal
Do
20.02.19 — 20:00
Conservatorium op Scene
A Ceremony of Psalms – Koorconcert
02.03.19 — 09.03.19 — 20:00
Conservatorium op Scene
Springsounds – Klasconcerten
19.03.19 — 20.03.19 — 20:00
Conservatorium op Scene
Symfonieorkest & harmonieorkest van KASK & Conservatorium
28.03.19 — 29.03.19
Conservatorium op Scene
Georg Friedrich Händel SERSE
Wo
02.10.19 — 20:30
Miry Kamermuziek
Arditti Quartet — Dusapin, Kurtag, Cage & Ligeti
Zo
06.10.19 — 20:00
Miry Kamermuziek
Lambda Trio
Do
10.10.19 — 20:00
Miry Klavier
Nadav Katan
Do
17.10.19 — 20:00
Miry Kamermuziek
Apsara blokfluittrio
Di
29.10.19 — 20:00
Miry Kamermuziek
Werner Van Mechelen, Stefaan Degand & Desguin Kwartet
Di
05.11.19 — 20:00
Miry Klavier
Yury Shadrin
Vr
08.11.19 — 20:00
Miry Lied
Liesbeth Devos & Jozef De Beenhouwer
Do
14.11.19 — 20:00
Conservatorium op Scene
Harmonie-orkest olv Dirk Brossé
14.11.19 — 15.11.19 — 20:00
Conservatorium op Scene
Symfonieorkest & harmonieorkest van KASK & Conservatorium
Do
21.11.19 — 20:00
Miry Kamermuziek
Razen & Oona Libens / support: Poor Isa
Za
23.11.19 — 20:00
Miry Solorecital
Park Stickney
Di
03.12.19 — 20:00
Miry Kamermuziek
Odysseia Ensemble
Za
07.12.19 — 20:00
Miry Lied
Lieselot De Wilde & Peter Verhelst
09.12.19 — 20.12.19
Conservatorium op Scene
Wintersounds – Klasconcerten
Do
12.12.19 — 20:00
Miry Klavier
Frederik Croene & Timo Van Luijk
Ma
16.12.19 — 20:00
Miry vocaal
Vlaams Radio Koor
Zo
12.01.20 — 20:00
Conservatorium op Scene
GAME — Ghent Advanced Master Ensemble
Vr
17.01.20 — 20:00
Miry Kamermuziek
Lisa Jacobs & Ensemble — nieuwjaarsconcert van de HOGENT
Di
21.01.20 — 20:00
Miry Lied
Ictus — nieuwjaarsconcert van KASK & Conservatorium
Wo
05.02.20 — 20:00
Miry Lied
International Opera Academy
Ma
17.02.20 — 20:00
Miry Kamermuziek
Jacob Kellerman
Vr
21.02.20 — 20:00
Miry Klavier
Isil Bengi
Ma
24.02.20 — 20:30
Miry Solorecital
Agnès Clement
Do
27.02.20 — 20:00
Miry Kamermuziek
Plus-Minus Ensemble
Do
12.03.20 — 20:00
Miry Kamermuziek
Two Envelopes
Di
24.03.20 — 20:00
Miry vocaal
Trio Mediæval
Do
28.03.20 — 20:00
Miry Kamermuziek
ADAM kwartet
Vr
03.04.20 — 20:00
Miry Kamermuziek
Down The Rabbit Hole
Di
07.04.20 — 20:00
Miry vocaal
Graindelavoix
Wo
22.04.20 — 20:00
Miry Kamermuziek
Nemø ensemble (Young Artist In Residence)
Do
23.04.20 — 20:00
Miry Klavier
Pianisten uit de Muziekkapel Koningin Elisabeth
Ma
27.04.20 — 20:00
Miry Kamermuziek
GAME — Ghent Advanced Master Ensemble