Gentse Feesten Debatten
—Eerste Gents stadsdebat
Festival
Gratis
Wo
18.07
14:00

Eerste Gents stadsdebat
Over wonen, armoede, sociale ongelijkheid en leefbaarheid

Sprekers – met o.a. Gentse lijsttrekkers gemeenteraadsverkiezingen:
– Rudy Coddens, sp.a
– Tom De Meester, PVDA
– Mieke Van Hecke, CD&V
– Elke Decruynaere, Groen
– Anneleen Van Bossuyt, N-VA
– Meryem Kacar, Be One
– Mathias De Clercq, Open VLD
– Dominique Willaert, artistiek leider Victoria DeLuxe
– Pascal Debruyne, postdoctoraal onderzoeker UGent; voorzitter van vzw Uit De Marge, Samenlevingsopbouw Gent vzw en beleidsmedewerker integratie bij Vluchtelingenwerk Vlaanderen
– Tina De Gendt, migratie-historica, schrijfster, auteur van Turkije aan de Leie



Miry
Concertzaal
Za
21.09.18 — 20:00
Miry Kamermuziek
GAME (Ghent Advanced Master Ensemble) — Scelsi, Lamb & Tenney
Vr
28.09.18 — 20:30
Miry vocaal
Paul Van Nevel & Huelgas Ensemble — Het landschap van de polyfonisten
Vr
05.10.18 — 20:00
Miry Klavier
Gabi Sultana & Mirek Coutigny — The American Contemporary Canon
Zo
07.10.18 — 11:00
Miry Solorecital
Tom De Cock — Mani
Di
16.10.18 — 19:30
Miry Solorecital
Pieter Wispelwey — Bach Suites
Do
18.10.18 — 20:00
Miry Lied
Denzil Delaere — Rondom Beethoven
Wo
24.10.18 — 20:00
Miry Kamermuziek
Trio Khaldei — Prokofiev & Sjostakovitsj
Zo
28.10.18 — 20:00
Miry Kamermuziek
Jan Michiels, Vincenzo Casale & Hiroyuki Nakajima — Calligraphies Sonores
Vr
02.11.18 — 20:00
Miry Klavier
Aglika Genova & Liuben Dimitrov — Debussy, Casella, Ravel & Stravinsky
Zo
04.11.18 — 11:00
Miry Klavier
Jan Devlieger — Een Gentenaar in het achttiende-eeuwse Londen
Do
08.11.18 — 20:00
Miry Solorecital
Raphael Vanoli — Bibrax
Vr
16.11.18 — 20:00
Conservatorium op Scene
Symfonieorkest & solisten — KASK & Koninklijk Conservatorium O.L.V. Dirk Brossé
Wo
21.11.18 — 20:00
Miry Lied
Liesbeth Devos & Jozef De Beenhouwer — Schubert, Schumann, Brahms & Mortelmans
Do
29.11.18 — 20:00
Miry Kamermuziek
GAME (Ghent Advanced Master Ensemble)
Do
29.11.18 — 20:00
Miry vocaal
VRK & Brussels Philharmonic Ensemble o.l.v. Stephen Layton, Lore Binon & Ola Gjeilo — Dreamweaver
Zo
02.12.18 — 11:00
Miry Kamermuziek
Claire Chevallier & Sergei Istomin — Tsjajkovski's variaties op een rococothema
Do
06.12.18 — 20:00
Miry Klavier
Olga Pashchenko — Slavische klavieren
Vr
07.12.18 — 20:00
Miry Kamermuziek
GAME (Ghent Advanced Master Ensemble)
Wo
12.12.18 — 20:00
Miry Lied
Elise Caluwaerts & Elenora Pertz — Schumann, Liszt & Berg
Do
20.12.18 — 20:00
Miry Kamermuziek
Tiptoe Company — Parafrasi
Zo
06.01.19 — 11:00
Miry Solorecital
Jane Hyeonjin Cho — Bach, Paganini & Ysaye
Di
15.01.19 — 20:00
Miry Lied
Juliet Fraser & Mark Knoop — A Cold Trip / Winterreise
Di
29.01.19 — 20:00
Conservatorium op Scene
BLATTWERK — Repliek op Ligeti
Do
31.01.19 — 20:00
Miry Klavier
Johan Huys, Arne Deforce & Daan Vandewalle — GROKKING IMPROVISATIONS / DE PROFUNDIS