Gentse Vleugels: Ivo Delaere & Lukas Huisman, pianoduo Simplexity
—T. Sousa, S. Rachmaninov, C. Ives, G. Crumb, M. Finnissy, G. Gershwin
Festival
TICKETS €7 (PER CONCERT)
€10 (voor een combiticket van
2 concerten op dezelfde dag)

Zo
28.07
20:00

Ivo Delaere en Lukas Huisman studeerden samen in de pianoklas van Daan Vandewalle aan het conservatorium in Gent. Aanvankelijk werkten ze individueel aan grote soloprojecten rond de muziek van Messiaen, Rzewski, Sorabji, Ferneyhough, Finnissy, Xenakis, …

Na de doctoraatsstudie van Lukas Huisman rond “Muzikale complexiteit en menselijke grenzen” besloten ze de handen in elkaar te slaan. Hun gedeelde passie was de motor tot het creëren van Simplexity. Via dit gloednieuwe ensemble willen ze de intense dynamiek en continue interactie tussen eenvoud en complexiteit in muziek in al haar facetten exploreren.

Vanuit hun onderzoekende houding volgen ze vanaf 2017 de gespecialiseerde kamermuziekopleiding aan het Orpheusinstituut in Gent. Daar krijgen ze masterclasses van Anna Scott, Piet Kuijken, Piet Van Bockstal, Paul De Clerck en France Springuel.

T. Sousa – S. Rachmaninov (1872 – 1943)

– Stars & Stripes

C. Ives (1874 – 1954)

– Variations on ‘America’ (eigen transcriptie)

G. Crumb (1929)

– Celestial Mechanics (Makrokosmos IV)

M. Finnissy (1946)

– They can’t take that away from me (from Gershwin Arrangements)

G. Gershwin (1898 – 1937)

– Variations on ‘I got rhythm’ (eigen transcriptie)



Miry
Concertzaal
Ma
10.06.19 — 18:00
Gasten
Cydonia Barocca
Vr
19.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Feestendebatten: Feestelijke opening en de voorstelling Vriend of vijand
Za
20.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Jan Vermeulen & Veerle Peeters — Brahms
Za
20.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Za
20.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Zo
21.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Marc Matthys — M. Matthys, F. Devreese, S. Rachmaninov, D. Brossé
Zo
21.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Tomeu Moll-Mas — C. Debussy, M. Stroppa
Zo
21.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Nathalie Van Meirvenne (fluit)
Zo
21.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Nathalie Van Meirvenne (fluit)
Zo
21.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Zo
21.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Ma
22.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Arta Konjusha — J. Cage, J.S. Bach, J. Haydn, W.A. Mozart, F. Chopin, R. Sokoli
Ma
22.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Stephane Ginsburgh — L. van Beethoven, F. Rzewski, A. Webern
Ma
22.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Elien Van Alboom (cello)
Ma
22.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Elien Van Alboom (cello)
Ma
22.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Ma
22.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Di
23.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Alexander Nazimov — W. A. Mozart, F. Liszt, S. Rachmaninov
Di
23.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Alana Pruvot (klarinet)
Di
23.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Alana Pruvot (klarinet)
Di
23.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Di
23.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Di
23.07.19 — 20:00
Festival
Il cinema Repubblica
Wo
24.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Wouter Valvekens — F. Chopin, J. Brahms
Wo
24.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Filomena Sarcuni (viool)
Wo
24.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Filomena Sarcuni (viool)
Wo
24.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Wo
24.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Wo
24.07.19 — 20:00
Festival
Il cinema Repubblica
Do
25.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Andrés Navarro García — A. Lucier, J. Cage, H. Cowell, G. Brecht, G. Maciunas, J. Tenney
Do
25.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Simon Vandenbroecke (fagot)
Do
25.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Simon Vandenbroecke (fagot)
Do
25.07.19
Festival
Il cinema Repubblica
Vr
26.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Yanna Penson & Guy Penson — A. Vivaldi, D. Buxtehude, G.F. Händel, J.C. Bach & J.S. Bach
Vr
26.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Kumiko Okutomi (altviool)
Vr
26.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Kumiko Okutomi (altviool)
Vr
26.07.19 — 20:00
Festival
Il cinema Repubblica
Za
27.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: George Tyriard — S. Gubaidulina, R. Schumann, L. van Beethoven, F. Liszt
Za
27.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Daan Vandewalle & Friedrich Gauwerky — B. A. Zimmermann, W. Rihm, A. Webern, L. van Beethoven
Za
27.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Timothy Van Ceulebroeck (gitaar)
Za
27.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Timothy Van Ceulebroeck (gitaar)
Zo
28.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Nataša Penezić — E. Satie, O. Messiaen, G. Bryars, P. Ablinger
Zo
28.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Ivo Delaere & Lukas Huisman, pianoduo Simplexity — T. Sousa, S. Rachmaninov, C. Ives, G. Crumb, M. Finnissy, G. Gershwin
Zo
28.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Tibo Schildermans (hobo)
Zo
28.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Tibo Schildermans (hobo)