Gentse Vleugels: Nataša Penezić
—E. Satie, O. Messiaen, G. Bryars, P. Ablinger
Festival
TICKETS €7 (PER CONCERT)
€10 (voor een combiticket van
2 concerten op dezelfde dag)

Zo
28.07
15:00

Nataša Penezić is actief als docent aan de School of Arts in Novi Sad, waar ze zelf ook piano studeerde bij Svetlana Bogino. Ze voltooide haar tweede master aan het Royal College of Music in Stockholm en verdedigde in 2018 haar proefschrift over expressie in moderne pianomuziek aan de muziekfaculteit in Belgrado, onder supervisie van Dr. Dubravka Jovičić.

Ze speelde op festivals zoals Klangspuren Festival, IMPULS Graz, Aarhus Festival, Aurora Festival, Euro Arts Music Festival, Citta di Chioggia, Musica in Laguna, European Clarinet Festival in Gent en Ring Ring. Ook trad ze op als solist bij het Russische orkest КРЕДО, het Orchestra Sinfonica di Chioggia, het Servische SYNC en het Muzikon Kamerorkest. Als fervent moderne en hedendaagse muziekvertolkster, voert ze voornamelijk actuele muziek uit. Ze werkte nauw samen met componisten als Frederic Rzewski, Sofia Gubaidulina en Jasmina Mitrušić.

E. Satie (1866 – 1925)

– Sports et divertissements

O. Messiaen (1908 – 1992)

– Catalogue d’oiseaux, Book 3

G. Bryars (1943)

– Ramble on Cortona

P. Ablinger (1959)

– Voices and Piano (Morton Feldman, Angela Davis, John Cage and Morton Feldman)



Miry
Concertzaal
Ma
10.06.19 — 18:00
Gasten
Cydonia Barocca
Vr
19.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Feestendebatten: Feestelijke opening en de voorstelling Vriend of vijand
Za
20.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Jan Vermeulen & Veerle Peeters — Brahms
Za
20.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Za
20.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Zo
21.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Marc Matthys — M. Matthys, F. Devreese, S. Rachmaninov, D. Brossé
Zo
21.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Tomeu Moll-Mas — C. Debussy, M. Stroppa
Zo
21.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Nathalie Van Meirvenne (fluit)
Zo
21.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Nathalie Van Meirvenne (fluit)
Zo
21.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Zo
21.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Ma
22.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Arta Konjusha — J. Cage, J.S. Bach, J. Haydn, W.A. Mozart, F. Chopin, R. Sokoli
Ma
22.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Stephane Ginsburgh — L. van Beethoven, F. Rzewski, A. Webern
Ma
22.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Elien Van Alboom (cello)
Ma
22.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Elien Van Alboom (cello)
Ma
22.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Ma
22.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Di
23.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Alexander Nazimov — W. A. Mozart, F. Liszt, S. Rachmaninov
Di
23.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Alana Pruvot (klarinet)
Di
23.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Alana Pruvot (klarinet)
Di
23.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Di
23.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Di
23.07.19 — 20:00
Festival
Il cinema Repubblica
Wo
24.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Wouter Valvekens — F. Chopin, J. Brahms
Wo
24.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Filomena Sarcuni (viool)
Wo
24.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Filomena Sarcuni (viool)
Wo
24.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Wo
24.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Wo
24.07.19 — 20:00
Festival
Il cinema Repubblica
Do
25.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Andrés Navarro García — A. Lucier, J. Cage, H. Cowell, G. Brecht, G. Maciunas, J. Tenney
Do
25.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Simon Vandenbroecke (fagot)
Do
25.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Simon Vandenbroecke (fagot)
Do
25.07.19
Festival
Il cinema Repubblica
Vr
26.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Yanna Penson & Guy Penson — A. Vivaldi, D. Buxtehude, G.F. Händel, J.C. Bach & J.S. Bach
Vr
26.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Kumiko Okutomi (altviool)
Vr
26.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Kumiko Okutomi (altviool)
Vr
26.07.19 — 20:00
Festival
Il cinema Repubblica
Za
27.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: George Tyriard — S. Gubaidulina, R. Schumann, L. van Beethoven, F. Liszt
Za
27.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Daan Vandewalle & Friedrich Gauwerky — B. A. Zimmermann, W. Rihm, A. Webern, L. van Beethoven
Za
27.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Timothy Van Ceulebroeck (gitaar)
Za
27.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Timothy Van Ceulebroeck (gitaar)
Zo
28.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Nataša Penezić — E. Satie, O. Messiaen, G. Bryars, P. Ablinger
Zo
28.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Ivo Delaere & Lukas Huisman, pianoduo Simplexity — T. Sousa, S. Rachmaninov, C. Ives, G. Crumb, M. Finnissy, G. Gershwin
Zo
28.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Tibo Schildermans (hobo)
Zo
28.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Tibo Schildermans (hobo)