Miry
Concertzaal
Za
20.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Jan Vermeulen & Veerle Peeters — Brahms
Za
20.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Za
20.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Zo
21.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Marc Matthys — M. Matthys, F. Devreese, S. Rachmaninov, D. Brossé
Zo
21.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Tomeu Moll-Mas — C. Debussy, M. Stroppa
Zo
21.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Nathalie Van Meirvenne (fluit)
Zo
21.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Nathalie Van Meirvenne (fluit)
Zo
21.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Zo
21.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Rare Snuiters
Ma
22.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Arta Konjusha — J. Cage, J.S. Bach, J. Haydn, W.A. Mozart, F. Chopin, R. Sokoli
Ma
22.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Stephane Ginsburgh — L. van Beethoven, F. Rzewski, A. Webern
Ma
22.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Elien Van Alboom (cello)
Ma
22.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Elien Van Alboom (cello)
Ma
22.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Ma
22.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Di
23.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Alexander Nazimov — W. A. Mozart, F. Liszt, S. Rachmaninov
Di
23.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Alana Pruvot (klarinet)
Di
23.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Alana Pruvot (klarinet)
Di
23.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Di
23.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Di
23.07.19 — 20:00
Festival
Il cinema Repubblica
Wo
24.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Wouter Valvekens — F. Chopin, J. Brahms
Wo
24.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Filomena Sarcuni (viool)
Wo
24.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Filomena Sarcuni (viool)
Wo
24.07.19 — 10:30
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Wo
24.07.19 — 12:00
Festival
Kindervoorstellingen: Opeens was daar een suikerspinkraam
Wo
24.07.19 — 20:00
Festival
Il cinema Repubblica
Do
25.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Andrés Navarro García — A. Lucier, J. Cage, H. Cowell, G. Brecht, G. Maciunas, J. Tenney
Do
25.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Simon Vandenbroecke (fagot)
Do
25.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Simon Vandenbroecke (fagot)
Do
25.07.19
Festival
Il cinema Repubblica
Vr
26.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Yanna Penson & Guy Penson — A. Vivaldi, D. Buxtehude, G.F. Händel, J.C. Bach & J.S. Bach
Vr
26.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Kumiko Okutomi (altviool)
Vr
26.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Kumiko Okutomi (altviool)
Vr
26.07.19 — 20:00
Festival
Il cinema Repubblica
Za
27.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: George Tyriard — S. Gubaidulina, R. Schumann, L. van Beethoven, F. Liszt
Za
27.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Daan Vandewalle & Friedrich Gauwerky — B. A. Zimmermann, W. Rihm, A. Webern, L. van Beethoven
Za
27.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Timothy Van Ceulebroeck (gitaar)
Za
27.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Timothy Van Ceulebroeck (gitaar)
Zo
28.07.19 — 15:00
Festival
Gentse Vleugels: Nataša Penezić — E. Satie, O. Messiaen, G. Bryars, P. Ablinger
Zo
28.07.19 — 20:00
Festival
Gentse Vleugels: Ivo Delaere & Lukas Huisman, pianoduo Simplexity — T. Sousa, S. Rachmaninov, C. Ives, G. Crumb, M. Finnissy, G. Gershwin
Zo
28.07.19 — 17:00
Festival
Schoonzicht: Tibo Schildermans (hobo)
Zo
28.07.19 — 19:00
Festival
Schoonzicht: Tibo Schildermans (hobo)